Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Weekend w Julinku.

Dwudziestu pięciu gimnazjalistów i licealistów wyjechało do ośrodka położonego w malowniczym Julinku pod Warszawą. Tuż po przyjeździe rozpoczęły się zabawy integracyjne stypendystów uczestniczących w projektach GiGanci i Kuźnia. Podczas sobotnich warsztatów dużo było wysiłku fizycznego i artystycznego – towarzyszył nam duch rywalizacji i zabawy.
W niedzielę rozpoczęliśmy warsztaty dramowo-teatralne: wcielaliśmy się w role osób pozostających ze sobą w konflikcie, ludzi o odmiennych sposobach myślenia i różnych trybach życia. Tworzyliśmy własnych bohaterów, dając upust wyobraźni oraz odgrywaliśmy scenki będące spontaniczną improwizacją.

Teraz zaczynamy tworzyć autorski spektakl GiGantów!
Zapraszamy na kolejne spotkanie.

foto
Wyjazd do Julinka (23-24 X) „>Kilka chwil z wyjazdu…

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.