Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Weekend w Julinku.

Dwudziestu pięciu gimnazjalistów i licealistów wyjechało do ośrodka położonego w malowniczym Julinku pod Warszawą. Tuż po przyjeździe rozpoczęły się zabawy integracyjne stypendystów uczestniczących w projektach GiGanci i Kuźnia. Podczas sobotnich warsztatów dużo było wysiłku fizycznego i artystycznego – towarzyszył nam duch rywalizacji i zabawy.
W niedzielę rozpoczęliśmy warsztaty dramowo-teatralne: wcielaliśmy się w role osób pozostających ze sobą w konflikcie, ludzi o odmiennych sposobach myślenia i różnych trybach życia. Tworzyliśmy własnych bohaterów, dając upust wyobraźni oraz odgrywaliśmy scenki będące spontaniczną improwizacją.

Teraz zaczynamy tworzyć autorski spektakl GiGantów!
Zapraszamy na kolejne spotkanie.

foto
Wyjazd do Julinka (23-24 X) „>Kilka chwil z wyjazdu…

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.