Warsztaty z historii i teorii dokumentu

Zapraszamy na jesienne spotkania w ramach cyklu  „Inny Kadr”. Tym razem, oprócz pokazów filmów dokumentalnych, przygotowaliśmy także warsztaty z historii i teorii dokumentu.


Na pokazy filmowe „Innego Kadru” tradycyjnie jest wstęp wolny, jednak na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w naszych warsztatach, prosimy o kontakt:

Marcin Nowak tel.0515069491 (mnowak@centrumjp2.pl).

 

Zapisy przyjmowane są do 12 października 2008 roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Szczegóły

Opublikowano 05.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Uuprzejmie informujemy, że piątek 5 czerwca jest w naszym Centrum dniem wolnym od pracy. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego i odwiedzenia nas już 8 czerwca.
Debata, warsztaty, nowy podcast i rozpoczęcie rekrutacji do Programu Stypendialnego – poznaj nasze propozycje na czerwiec.
Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zdobył Złoty Dyplom podczas XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
Nowy odcinek „Słuchając drogi”! Dlaczego troska o siebie jest częścią troski o bliskich? Zapraszamy do rozmowy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.