Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty z historii i teorii dokumentu

Zapraszamy na jesienne spotkania w ramach cyklu  „Inny Kadr”. Tym razem, oprócz pokazów filmów dokumentalnych, przygotowaliśmy także warsztaty z historii i teorii dokumentu.


Na pokazy filmowe „Innego Kadru” tradycyjnie jest wstęp wolny, jednak na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w naszych warsztatach, prosimy o kontakt:

Marcin Nowak tel.0515069491 (mnowak@centrumjp2.pl).

 

Zapisy przyjmowane są do 12 października 2008 roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Szczegóły

Opublikowano 05.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.