Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty z historii i teorii dokumentu

Zapraszamy na jesienne spotkania w ramach cyklu  „Inny Kadr”. Tym razem, oprócz pokazów filmów dokumentalnych, przygotowaliśmy także warsztaty z historii i teorii dokumentu.


Na pokazy filmowe „Innego Kadru” tradycyjnie jest wstęp wolny, jednak na warsztaty obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w naszych warsztatach, prosimy o kontakt:

Marcin Nowak tel.0515069491 (mnowak@centrumjp2.pl).

 

Zapisy przyjmowane są do 12 października 2008 roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Szczegóły

Opublikowano 05.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.