Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty w ramach konkursu „JP2 – wiem i znam”

W dniach 7 oraz 14 lutego 2009 r. odbyły się warsztaty w ramach konkursu „JP2 – wiem i znam”. Dwudziestu finalistów, wraz ze swoimi kolegami, uczyło się, jak przelać swoje pomysły na papier, jak dobrze zaplanować projekt, a wreszcie – jak go sprawnie i efektywnie zrealizować.


Zajęcia poprowadziła trenerka Stowarzyszenia Szkoła Liderów p. Agnieszka Szelągowska.
Na prace – projekty społeczne – czekamy do 28 lutego 2009 r. Ostatni etap ustny konkursu odbędzie się 1 kwietnia w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

 

 

 

Zobacz całą galerię ze szkoleń.

Opublikowano 17.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.