Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty w ramach konkursu „JP2 – wiem i znam”

W dniach 7 oraz 14 lutego 2009 r. odbyły się warsztaty w ramach konkursu „JP2 – wiem i znam”. Dwudziestu finalistów, wraz ze swoimi kolegami, uczyło się, jak przelać swoje pomysły na papier, jak dobrze zaplanować projekt, a wreszcie – jak go sprawnie i efektywnie zrealizować.


Zajęcia poprowadziła trenerka Stowarzyszenia Szkoła Liderów p. Agnieszka Szelągowska.
Na prace – projekty społeczne – czekamy do 28 lutego 2009 r. Ostatni etap ustny konkursu odbędzie się 1 kwietnia w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

 

 

 

Zobacz całą galerię ze szkoleń.

Opublikowano 17.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.