Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty „Volo papale”

Warsztaty „Volo papale”


W sobotę 1 grudnia w Centrum Myśli Jana Pawła II odbyły się warsztaty dla gimnazjalistów – uczestników konkursu „Volo papale”. Zajęcia prowadził p. Piotr Drzewiecki z UKSW, który wprowadził młodzież w tajniki sztuki reporterskiej. Przedstawił główne zasady, jakie obowiązują przy tworzeniu reportażu. Podpowiedział także, gdzie można szukać materiału do reportażu; nakreślił, jak zacząć go tworzyć i jak sprawić, aby był ciekawy.


Wszystkich chętnych, którzy zgłosili się do naszego turnieju,

zapraszamy na następne spotkanie warsztatowe już 8 grudnia o godz. 12.30

do Centrum Myśli Jana Pawła II na ul. Foksal 11.

Tym razem fotograf, p. Janusz Maciejowski będzie przekonywał, że dobre zdjęcie można zrobić każdym aparatem…

Szczegóły w linku „Volo papale”.

Opublikowano 03.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.