Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty „Volo papale”

Warsztaty „Volo papale”


W sobotę 1 grudnia w Centrum Myśli Jana Pawła II odbyły się warsztaty dla gimnazjalistów – uczestników konkursu „Volo papale”. Zajęcia prowadził p. Piotr Drzewiecki z UKSW, który wprowadził młodzież w tajniki sztuki reporterskiej. Przedstawił główne zasady, jakie obowiązują przy tworzeniu reportażu. Podpowiedział także, gdzie można szukać materiału do reportażu; nakreślił, jak zacząć go tworzyć i jak sprawić, aby był ciekawy.


Wszystkich chętnych, którzy zgłosili się do naszego turnieju,

zapraszamy na następne spotkanie warsztatowe już 8 grudnia o godz. 12.30

do Centrum Myśli Jana Pawła II na ul. Foksal 11.

Tym razem fotograf, p. Janusz Maciejowski będzie przekonywał, że dobre zdjęcie można zrobić każdym aparatem…

Szczegóły w linku „Volo papale”.

Opublikowano 03.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.