Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty śpiewu liturgicznego

Zaproszenie na warsztat chorału gregoriańskiego –

przygotowanie do Ludus Passionis:

Stowarzyszenie Sztuka Żywota zaprasza na warsztat chorału gregoriańskiego, który przygotuje nas do czynnego udziału w dramacie Ludus Passionis. Warsztat odbędzie się

8 marca 2008 roku w g. 10-17

w Kapitularzu klasztoru oo. Dominikanów, ul. Freta 10 w Warszawie. Dodatkowo uczestnicy będą mogli zapoznać się dokładnie z fabułą dramatu przez udział w próbach Teatru:

 

13 i 14 marca, o g. 19.

Warsztat poprowadzi Marcin Bornus-Szczyciński, dyrektor muzyczny Scholi Teatru Węgajty.

Koszt warsztatu: 30 zł

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w warsztacie na e-mail: aluta44@interia.pl

oraz przesłanie dowodu zapłaty na konto:

Stowarzyszenie Sztuka Żywota, ul. Freta 10, 00-227 Warszawa,

nr: 36105010381000002326722309

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano 26.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.