Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty marcowe

Warsztaty teatralne – coraz bliżej spektaklu!

Sobotnie warsztaty spędziliśmy pracując nad głównymi wątkami naszego spektaklu, który chcemy przedstawić już niedługo stypendystom Centrum Myśli Jana Pawła II. Zgodnie z powiedzeniem „ praktyka czyni mistrza” ciężko ćwiczyliśmy kwestie bohaterów. Z niecierpliwością czekamy na pełny efekt i dopracowanie wszystkich szczegółów: ustawienie świateł, wyszukanie odpowiednich dźwięków oraz wybranie kluczowych rekwizytów. Tym samym cieszymy się, że jesteśmy coraz bliżej!

Następne warsztaty 9 kwietnia.

Zapraszamy!

[nggallery id=143]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.