Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty marcowe

Warsztaty teatralne – coraz bliżej spektaklu!

Sobotnie warsztaty spędziliśmy pracując nad głównymi wątkami naszego spektaklu, który chcemy przedstawić już niedługo stypendystom Centrum Myśli Jana Pawła II. Zgodnie z powiedzeniem „ praktyka czyni mistrza” ciężko ćwiczyliśmy kwestie bohaterów. Z niecierpliwością czekamy na pełny efekt i dopracowanie wszystkich szczegółów: ustawienie świateł, wyszukanie odpowiednich dźwięków oraz wybranie kluczowych rekwizytów. Tym samym cieszymy się, że jesteśmy coraz bliżej!

Następne warsztaty 9 kwietnia.

Zapraszamy!

[nggallery id=143]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.