Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty listopadowe.

W sobotę (6 listopada) odbyło się trzecie spotkanie uczestników projektu GiGanci. Warsztaty przebiegły intensywnie: wcielaliśmy się w role przekupek na targu, sprzedawców w szpitalu; byliśmy pracowitymi optymistami, a potem zamieniliśmy się w leniwych pesymistów. Poznaliśmy sytuację Kamila i Wojtka, których przyjaźń została wystawiona na próbę – ich historia mogła się wydarzyć również w naszym życiu. Wszystkie tworzone przez nas improwizacje pomagają nam pełniej zrozumieć i naśladować sytuacje z naszej codzienności.

Wszystkie te ćwiczenia miały nas skłonić do refleksji na temat uczciwości, szczerości i ofiarnego oddawania siebie… Zastanawialiśmy się również, jak te wartości realizował w swoim życiu Jan Paweł II.

Ważne.
Lista uczestników projektu GiGanci 2010/2011 została zamknięta. Wszystkich, którzy nie byli na listopadowym spotkaniu, a byli na wcześniejszych spotkaniach i chcieliby uczestniczyć w dalszej części projektu, prosimy o wysłanie informacji na adres: dgortych@centrumjp2.pl

[nggallery id=139]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.