Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty listopadowe.

W sobotę (6 listopada) odbyło się trzecie spotkanie uczestników projektu GiGanci. Warsztaty przebiegły intensywnie: wcielaliśmy się w role przekupek na targu, sprzedawców w szpitalu; byliśmy pracowitymi optymistami, a potem zamieniliśmy się w leniwych pesymistów. Poznaliśmy sytuację Kamila i Wojtka, których przyjaźń została wystawiona na próbę – ich historia mogła się wydarzyć również w naszym życiu. Wszystkie tworzone przez nas improwizacje pomagają nam pełniej zrozumieć i naśladować sytuacje z naszej codzienności.

Wszystkie te ćwiczenia miały nas skłonić do refleksji na temat uczciwości, szczerości i ofiarnego oddawania siebie… Zastanawialiśmy się również, jak te wartości realizował w swoim życiu Jan Paweł II.

Ważne.
Lista uczestników projektu GiGanci 2010/2011 została zamknięta. Wszystkich, którzy nie byli na listopadowym spotkaniu, a byli na wcześniejszych spotkaniach i chcieliby uczestniczyć w dalszej części projektu, prosimy o wysłanie informacji na adres: dgortych@centrumjp2.pl

[nggallery id=139]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.