Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty listopadowe.

W sobotę (6 listopada) odbyło się trzecie spotkanie uczestników projektu GiGanci. Warsztaty przebiegły intensywnie: wcielaliśmy się w role przekupek na targu, sprzedawców w szpitalu; byliśmy pracowitymi optymistami, a potem zamieniliśmy się w leniwych pesymistów. Poznaliśmy sytuację Kamila i Wojtka, których przyjaźń została wystawiona na próbę – ich historia mogła się wydarzyć również w naszym życiu. Wszystkie tworzone przez nas improwizacje pomagają nam pełniej zrozumieć i naśladować sytuacje z naszej codzienności.

Wszystkie te ćwiczenia miały nas skłonić do refleksji na temat uczciwości, szczerości i ofiarnego oddawania siebie… Zastanawialiśmy się również, jak te wartości realizował w swoim życiu Jan Paweł II.

Ważne.
Lista uczestników projektu GiGanci 2010/2011 została zamknięta. Wszystkich, którzy nie byli na listopadowym spotkaniu, a byli na wcześniejszych spotkaniach i chcieliby uczestniczyć w dalszej części projektu, prosimy o wysłanie informacji na adres: dgortych@centrumjp2.pl

[nggallery id=139]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.