Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty kwietniowe

Podczas kwietniowego spotkania Papolandii uczestnicy postanowiliśmy przygotować się do nadchodzących obchodów beatyfikacji Jana Pawła II – Patrona stypendiów m.st. Warszawy.

Dlatego też Papolandia odwiedzili miejsce związane z obecnością Jana Pawła II w Warszawie. Odwiedziliśmy wspólnie dom, w którym mieszkał Karol Wojtyła będąc jeszcze biskupem. To klasztor Sióstr Urszulanek przy ulicy Wiślanej, tuż obok Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

fotofoto

Po powrocie ze spaceru przygotowaliśmy piękny transparent Papolandii, który miał być symbolem naszego włączenia się w radość wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II.

foto

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.