Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty kwietniowe

Podczas kwietniowego spotkania Papolandii uczestnicy postanowiliśmy przygotować się do nadchodzących obchodów beatyfikacji Jana Pawła II – Patrona stypendiów m.st. Warszawy.

Dlatego też Papolandia odwiedzili miejsce związane z obecnością Jana Pawła II w Warszawie. Odwiedziliśmy wspólnie dom, w którym mieszkał Karol Wojtyła będąc jeszcze biskupem. To klasztor Sióstr Urszulanek przy ulicy Wiślanej, tuż obok Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

fotofoto

Po powrocie ze spaceru przygotowaliśmy piękny transparent Papolandii, który miał być symbolem naszego włączenia się w radość wyniesienia na ołtarze Jana Pawła II.

foto

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.