Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty integracyjne dla stypendystów Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Zdjęcie młodych osób w parku

W minioną sobotę 21 października wraz z naszymi stypendystami uczniami wzięliśmy udział w wyjazdowym spotkaniu integracyjnym. Pogoda dopisała, humory również, a atrakcje przekonały nawet największych sceptyków. Ogromnie cieszymy się na nowy rok stypendialny z ekipą tak zdolnych i ciekawych świata osób.

Pierwszą część dnia spędziliśmy w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” w Otrębusach. Stypendyści wzięli udział w warsztatach tkackich oraz oprowadzaniu po wystawie poświęconej historii i tradycji Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Drugą część dnia poświęciliśmy na gry i zabawy integracyjne oraz przedstawienie i zaproszenie do współtworzenia razem z nami i uczestniczenia w Programie Stypendialnym 2023/2024.

Dziękujemy za wspaniałą energię i motywację do dalszych działań!

Galeria

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego.

Opublikowano 26.10.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.