Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty integracyjne dla stypendystów Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Zdjęcie młodych osób w parku

W minioną sobotę 21 października wraz z naszymi stypendystami uczniami wzięliśmy udział w wyjazdowym spotkaniu integracyjnym. Pogoda dopisała, humory również, a atrakcje przekonały nawet największych sceptyków. Ogromnie cieszymy się na nowy rok stypendialny z ekipą tak zdolnych i ciekawych świata osób.

Pierwszą część dnia spędziliśmy w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” w Otrębusach. Stypendyści wzięli udział w warsztatach tkackich oraz oprowadzaniu po wystawie poświęconej historii i tradycji Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Drugą część dnia poświęciliśmy na gry i zabawy integracyjne oraz przedstawienie i zaproszenie do współtworzenia razem z nami i uczestniczenia w Programie Stypendialnym 2023/2024.

Dziękujemy za wspaniałą energię i motywację do dalszych działań!

Galeria

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego.

Opublikowano 26.10.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.
Jak Karol Wojtyła wprowadzał w życie reformy Soboru Watykańskiego II? Przeczytajcie nowy artykuł na naszym portalu JP2online.pl
Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej
Mamy przyjemność podzielić się zapisem wykładu, który odbył się 20 kwietnia 2023 roku przy współpracy Centrum Myśli Jana Pawła II wraz z Laboratorium „Więzi” i Szkołą Główną Handlową w Warszawie

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.