Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty integracyjne dla stypendystów Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Zdjęcie młodych osób w parku

W minioną sobotę 21 października wraz z naszymi stypendystami uczniami wzięliśmy udział w wyjazdowym spotkaniu integracyjnym. Pogoda dopisała, humory również, a atrakcje przekonały nawet największych sceptyków. Ogromnie cieszymy się na nowy rok stypendialny z ekipą tak zdolnych i ciekawych świata osób.

Pierwszą część dnia spędziliśmy w Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” w Otrębusach. Stypendyści wzięli udział w warsztatach tkackich oraz oprowadzaniu po wystawie poświęconej historii i tradycji Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Drugą część dnia poświęciliśmy na gry i zabawy integracyjne oraz przedstawienie i zaproszenie do współtworzenia razem z nami i uczestniczenia w Programie Stypendialnym 2023/2024.

Dziękujemy za wspaniałą energię i motywację do dalszych działań!

Galeria

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego.

Opublikowano 26.10.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.