Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty i dyskusje

Hasło szkoły brzmiało: Życie jest wieczne. Każdy dzień był więc momentem do refleksji nad różnymi aspektami życia człowieka w oparciu o papieskie nauczanie. Uczestnicy szkoły otrzymali skrypty z tematami na każdy dzień oraz dopasowanymi do nich tekstami. Były one pomocą i inspiracją do dyskusji, debat i warsztatów.
Teksty- Papieska Szkoła Letnia 2008

[nggallery id=39]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.