Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty i dyskusje

Hasło szkoły brzmiało: Życie jest wieczne. Każdy dzień był więc momentem do refleksji nad różnymi aspektami życia człowieka w oparciu o papieskie nauczanie. Uczestnicy szkoły otrzymali skrypty z tematami na każdy dzień oraz dopasowanymi do nich tekstami. Były one pomocą i inspiracją do dyskusji, debat i warsztatów.
Teksty- Papieska Szkoła Letnia 2008

[nggallery id=39]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.