Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty grudniowe.

Warsztaty grudniowe GIGANTÓW.

Giganci nie ustępują w boju.

4 grudnia spotkaliśmy się na kolejnych warsztatach Giganci. Tradycyjnie przystąpiliśmy do rozgrzewki aby jak najlepiej wdrożyć się w nowe zadania.

Tym razem poznaliśmy historię Natalii, która czuła się nieakceptowana przez swoje koleżanki z klasy. Mieliśmy okazję przyjrzeć się tej postaci i wyciągnąć wnioski na podstawie różnych przedmiotów znajdujących się w jaj plecaku. Aby lepiej poznać historię Natalii i jej problemów z koleżankami spróbowaliśmy wcieliliśmy się w ich rolę. Cała ta historia doprowadziła nas do naszego głównego tematu dotyczącego tolerancji, akceptacji i dyskryminacji. Zastanawialiśmy się jak te zagadnienia wyjaśniał Jana Paweł II.
W drugiej części naszego spotkania zaczęliśmy pracę nad pierwszymi scenami przedstawienia, która łączyła się ze stworzeniem własnej postaci przez każdego z uczestników. Dzięki temu powstał zarys pierwszej sceny.

Jak przystało na prawdziwych GIGANTÓW nie spoczywamy na laurach, za miesiąc pokonujemy kolejne wyzwania!

Następne spotkanie: 8 stycznia 2011

[nggallery id=140]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.