Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty grudniowe.

Warsztaty grudniowe GIGANTÓW.

Giganci nie ustępują w boju.

4 grudnia spotkaliśmy się na kolejnych warsztatach Giganci. Tradycyjnie przystąpiliśmy do rozgrzewki aby jak najlepiej wdrożyć się w nowe zadania.

Tym razem poznaliśmy historię Natalii, która czuła się nieakceptowana przez swoje koleżanki z klasy. Mieliśmy okazję przyjrzeć się tej postaci i wyciągnąć wnioski na podstawie różnych przedmiotów znajdujących się w jaj plecaku. Aby lepiej poznać historię Natalii i jej problemów z koleżankami spróbowaliśmy wcieliliśmy się w ich rolę. Cała ta historia doprowadziła nas do naszego głównego tematu dotyczącego tolerancji, akceptacji i dyskryminacji. Zastanawialiśmy się jak te zagadnienia wyjaśniał Jana Paweł II.
W drugiej części naszego spotkania zaczęliśmy pracę nad pierwszymi scenami przedstawienia, która łączyła się ze stworzeniem własnej postaci przez każdego z uczestników. Dzięki temu powstał zarys pierwszej sceny.

Jak przystało na prawdziwych GIGANTÓW nie spoczywamy na laurach, za miesiąc pokonujemy kolejne wyzwania!

Następne spotkanie: 8 stycznia 2011

[nggallery id=140]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.