Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty filmu dokumentalnego

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów filmu dokumentalnego.


Tym razem zajęcia będą poświęcone następującym zagadnieniom: Warsztat producenta filmów dokumentalnych oraz Warsztat reżysera filmów dokumentalnych.

Spotykamy się 19 XII 2008 o godz. 18.00 na ul. Foksal 11 (III p.), w siedzibie Centrum.

Szczegółowy plan warsztatów można znaleźć tutaj.

Wstęp wolny!

Opublikowano 18.12.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.