Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty – 5 I 2008

Ostatnia sobota (5 stycznia) była dniem warsztatów „Kuźnia”, które odbyły się w Domu Kultury Śródmieście.

Grono stypendystów im. Jana Pawła II pod okiem trenerki p. Julity Nagel zgłębiało tajniki komunikacji i poznawania samego siebie. Wszystko po to, aby coraz bardziej docierać do drugiego człowieka z pomocą i dobrym słowem.

Całość osnuta była wokół nauki Jana Pawła II skierowanej do młodych ludzi podczas Światowych Dni Młodzieży.

Następna „Kuźnia” już niebawem. Zapraszamy!

[nggallery id=74]

Opublikowano 23.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.