Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty – 15 III 2008

Już drugi raz uczestnicy naszej „Kuźni” skorzystali z gościnnosci Ośrodka Kultury Ochota. To własnie tam, w połowie marca odbyły się kolejne warsztaty.

Zajęcia, które poprowadziła p. Julita Nagel oraz p. Hanna Wilczyńska pozwoliły stypendystom jeszcze głębiej wniknąć w siebie, rozpoznać swoje mocne i słabe strony – po to, aby lepiej służyć i pomagać potrzebującym.

Oprócz tradycyjnych warsztatów „kuźniowicze” rozwijali swój teatralny talent ćwicząc ruch sceniczny pod czujnym okiem animatorki teatralnej p. Hanny Wilczyńskiej.

[nggallery id=69]

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.