Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty – 15 III 2008

Już drugi raz uczestnicy naszej „Kuźni” skorzystali z gościnnosci Ośrodka Kultury Ochota. To własnie tam, w połowie marca odbyły się kolejne warsztaty.

Zajęcia, które poprowadziła p. Julita Nagel oraz p. Hanna Wilczyńska pozwoliły stypendystom jeszcze głębiej wniknąć w siebie, rozpoznać swoje mocne i słabe strony – po to, aby lepiej służyć i pomagać potrzebującym.

Oprócz tradycyjnych warsztatów „kuźniowicze” rozwijali swój teatralny talent ćwicząc ruch sceniczny pod czujnym okiem animatorki teatralnej p. Hanny Wilczyńskiej.

[nggallery id=69]

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.