Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wakacyjne warsztaty dla wolontariuszy

Chciałbyś rozwijać się w Centrum jako wolontariusz? Ten kurs jest dla Ciebie!

Centrum Myśli Jana Pawła zaprasza na wakacyjne warsztaty kierowane do wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się wolontariacko w działania Centrum w nadchodzącym roku akademickim.

Zajęcia będą odbywać się od 3 do 8 sierpnia w godzinach 10:00-14:00. Będą je prowadzić Olga Ślifirska i Anna Walas.

Harmonogram warsztatów:

  • 3.08 (sobota) – 10:00-14:00 – Czym jest Centrum Myśli Jana Pawła II? / warsztaty o wolontariacie
  • 4.08 (niedziela) – 10:00-14:00 – warsztaty z podstaw nauczania papieskiego / warsztaty z organizacji pracy
  • 5.08 (poniedziałek) – 10:00-14:00 – pracownicy i wolontariusze Centrum Myśli Jana Pawła II – prezentacja, spotkanie, wspólne warsztaty
  • 6.08 (wtorek) – 10:00-14:00 – warsztat „Wezwanie do relacji i solidarności u JP2” / warsztaty z komunikacji
  • 7.08 (środa) – 10:00-14:00 – dzień kreatywności – planowanie miniprojektów
  • 8.08 (czwartek) – 10:00-14:00 – podsumowanie i ewaluacja / quiz kończący

Zajęcia są bezpłatne. Przewidziane są podczas nich napoje i słodki poczęstunek. Zgłoszenia prosimy kierować do Anny Walas na adres mailowy: awalas@centrumjp2.pl

Warsztaty stanowią całość – przyjmujemy zapisy na cały cykl, a nie na poszczególne zajęcia.

 

 

Opublikowano 12.07.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.