Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Volo Papale wciąż trwa!!!


 

Volo Papale wciąż trwa!!!

Biorąc pod uwagę liczne prośby i sugestie naszych stypendystów i ich rodziców, przedłużyliśmy konkurs Volo Papale do końca lutego. Zachęcamy więc wszystkich do dalszych poszukiwań śladów Jana Pawła II w Warszawie. Każdy może jeszcze zdecydować się na udział w konkursie i dołączyć do ekipy Volo Papale.

Więcej informacji>>

 

Opublikowano 06.02.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.