Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Volo Papale – nadal czekamy na Wasze prace!

Licealisto, jesteś młody, kreatywny, spontaniczny, pewnie czasem nieco zwariowany. Wykorzystaj swój potencjał, żeby zarazić swoje otoczenie papieskim blusem! Weź udział w konkursie reporterskim Volo Papale. Przed Tobą ostatni moment na zebranie materiału i przygotowanie papieskiego reportażu. Na Twoje prace czekamy do 4 maja!


 
Stwórz nietuzinkowy reportaż, prezentację multimedialną, materiał filmowy lub dźwiękowy dotyczący I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski w 1979 roku. Nie bój się swojej energii i nowatorstwa. Świeżość ujęcia mile widziana!
 
Pomocą dla Ciebie będzie poradnik stworzony przy współpracy z Laboratorium Reportażu UW, a w nim materiał o teorii reportażu oraz przedruk relacji nawiązujących do I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.
 
Nagrody: notebook, aparaty cyfrowe, wyróżnienia książkowe.
 
 

Opublikowano 19.04.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.