Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Volo Papale – nadal czekamy na Wasze prace!

Licealisto, jesteś młody, kreatywny, spontaniczny, pewnie czasem nieco zwariowany. Wykorzystaj swój potencjał, żeby zarazić swoje otoczenie papieskim blusem! Weź udział w konkursie reporterskim Volo Papale. Przed Tobą ostatni moment na zebranie materiału i przygotowanie papieskiego reportażu. Na Twoje prace czekamy do 4 maja!


 
Stwórz nietuzinkowy reportaż, prezentację multimedialną, materiał filmowy lub dźwiękowy dotyczący I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski w 1979 roku. Nie bój się swojej energii i nowatorstwa. Świeżość ujęcia mile widziana!
 
Pomocą dla Ciebie będzie poradnik stworzony przy współpracy z Laboratorium Reportażu UW, a w nim materiał o teorii reportażu oraz przedruk relacji nawiązujących do I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.
 
Nagrody: notebook, aparaty cyfrowe, wyróżnienia książkowe.
 
 

Opublikowano 19.04.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.