Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uwaga! Nowe wzory zaświadczeń z urzędu skarbowego

Od początku roku 2012 urzędy skarbowe wydają do celów stypendialnych, nowe wzory zaświadczeń, które nie zawierają wykazu składek na ubezpieczenie zdrowotne. Tym samym nie możemy na ich podstawie wyliczyć Państwu dochodu netto.  W związku z tym prosimy, aby wystąpić do urzędu skarbowego, właściwego dla Państwa miejsca zamieszkania, o wydanie zaświadczenia przeznaczonego do innych celów socjalnych, z zaznaczeniem by znalazł się na nim wykaz składek na ubezpieczenia społeczne, składek na ubezpieczenie zdrowotne oraz podatek dochodowy. Tylko taka forma zaświadczenia pozwoli nam poprawnie wyliczyć Państwu dochód netto.

 Opublikowano 11.07.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.