Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uwaga! Nowe wzory zaświadczeń z urzędu skarbowego

Od początku roku 2012 urzędy skarbowe wydają do celów stypendialnych, nowe wzory zaświadczeń, które nie zawierają wykazu składek na ubezpieczenie zdrowotne. Tym samym nie możemy na ich podstawie wyliczyć Państwu dochodu netto.  W związku z tym prosimy, aby wystąpić do urzędu skarbowego, właściwego dla Państwa miejsca zamieszkania, o wydanie zaświadczenia przeznaczonego do innych celów socjalnych, z zaznaczeniem by znalazł się na nim wykaz składek na ubezpieczenia społeczne, składek na ubezpieczenie zdrowotne oraz podatek dochodowy. Tylko taka forma zaświadczenia pozwoli nam poprawnie wyliczyć Państwu dochód netto.

 Opublikowano 11.07.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.