Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uroczyste rozdanie Stypendiów im. Jana Pawła II

559 stypendiów zostanie rozdanych najzdolniejszej i najaktywniejszej młodzieży uczącej się w Warszawie. W uroczystości, która odbędzie się 14 listopada 2006 roku w Sali Kongresowej w Warszawie, wezmą udział m.in. Wiceminister Spraw Zagranicznych i Przewodniczący Komisji Stypendialnej Paweł Kowal oraz p.o. Prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz. Wykład inauguracyjny wygłosi znany polarnik Marek Kamiński.

14 listopada 2006 roku o godz. 16.00 Sala Kongresowa wypełni się najzdolniejszą młodzieżą, uczącą się i studiującą w Warszawie.

Inauguracja II edycji Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II będzie miała wyjątkowy charakter, dlatego zapraszamy stypendystów wraz z rodzicami i przyjaciółmi. Zachęcamy również, by stypendyści zaprosili swoich nauczycieli i wychowawców, którzy poprzez swoją pracę przyczynili się do przyznania im stypendium.

W trakcie uroczystości Prezydent m.st. Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz wręczy listy gratulacyjne 20 nowym stypendystom oraz dyplomy dla najaktywniejszych stypendystów I edycji. Pozostałym laureatom listy gratulacyjne wręczą członkowie Komisji Stypendialnej. Wszyscy stypendyści otrzymają również upominki i imienne karty stypendysty JP2.

Wykład inauguracyjny wygłosi polarnik i podróżnik Marek Kamiński, założyciel fundacji „Marek Kamiński Foundation”, której celem jest m.in. propagowanie polarystyki i ekologii oraz organizowanie pomocy dla potrzebujących dzieci i młodzieży. Opowie o swoim życiu i działalności,

Podczas uroczystości zaśpiewa Chór Pokolenia JP2.

 

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.