Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uroczyste rozdanie Stypendiów im. Jana Pawła II

559 stypendiów zostanie rozdanych najzdolniejszej i najaktywniejszej młodzieży uczącej się w Warszawie. W uroczystości, która odbędzie się 14 listopada 2006 roku w Sali Kongresowej w Warszawie, wezmą udział m.in. Wiceminister Spraw Zagranicznych i Przewodniczący Komisji Stypendialnej Paweł Kowal oraz p.o. Prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz. Wykład inauguracyjny wygłosi znany polarnik Marek Kamiński.

14 listopada 2006 roku o godz. 16.00 Sala Kongresowa wypełni się najzdolniejszą młodzieżą, uczącą się i studiującą w Warszawie.

Inauguracja II edycji Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II będzie miała wyjątkowy charakter, dlatego zapraszamy stypendystów wraz z rodzicami i przyjaciółmi. Zachęcamy również, by stypendyści zaprosili swoich nauczycieli i wychowawców, którzy poprzez swoją pracę przyczynili się do przyznania im stypendium.

W trakcie uroczystości Prezydent m.st. Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz wręczy listy gratulacyjne 20 nowym stypendystom oraz dyplomy dla najaktywniejszych stypendystów I edycji. Pozostałym laureatom listy gratulacyjne wręczą członkowie Komisji Stypendialnej. Wszyscy stypendyści otrzymają również upominki i imienne karty stypendysty JP2.

Wykład inauguracyjny wygłosi polarnik i podróżnik Marek Kamiński, założyciel fundacji „Marek Kamiński Foundation”, której celem jest m.in. propagowanie polarystyki i ekologii oraz organizowanie pomocy dla potrzebujących dzieci i młodzieży. Opowie o swoim życiu i działalności,

Podczas uroczystości zaśpiewa Chór Pokolenia JP2.

 

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.