Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ukazała się nowa książka

Ukazała się już nasza kolejna książka – "Mężczyźni i kobiety są z raju" autorstwa Mary Healy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co wspólnego ma seks z Bogiem, i czy mężczyźni i kobiety mogą być razem szczęśliwi – koniecznie sięgnij po tę pozycję. W sprzedaży od początku września. 

 


 

Tymczasem, nim książka ukaże się na księgarskich półkach i stronach internetowych, zapraszamy do zapoznania się z jej opisem

Opublikowano 26.08.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.