Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uczestnicy – studenci

Nasi najaktywniejsi studenci zaangażowani zarówno w działalność Centrum Myśli Jana Pawła II , jak i poza nim. Wolontariusze prężnie działający w Inkubatorze miłosierdzia, Laboratorium głębi oraz Mieście Miłosierdzia. Pomagają też w Korkowni służąc pomocą młodszym stypendystom oraz w organizowaniu comiesięcznych Mszy Pokolenia JP2.

[nggallery id=40 template=opis]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.