Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uczestnicy kolejnego etapu konkursu papieskiego

 

Miło jest nam poinformować, że zostało wyłonione grono uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego w kuratoryjnym konkursie papieskim „Jan Paweł II – droga poety i artysty”!

 
Uczniom, którzy uzyskali wymaganą ilość punktów (30,00) serdecznie gratulujemy, podobnie ich rodzicom i prowadzącemu nauczycielowi.
Lista osób zakwalifikowanych znajduje się na dole strony w formie załącznika. Nazwiska zostały ułożone alfabetycznie.
 
Etap wojewódzki konkursu odbędzie się 21. marca o godz. 14.00 w siedzibie Kurii Metropolitarnej Warszawskiej, ul. Miodowa 17/19 Warszawa.
 
Prosimy o zapoznanie się z obowiązującym materiałem TUTAJ 
i Regulaminem konkursu znajdującymi się TUTAJ.
 
 
 

 

Opublikowano 24.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.