Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Uczestnicy kolejnego etapu konkursu papieskiego

 

Miło jest nam poinformować, że zostało wyłonione grono uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego w kuratoryjnym konkursie papieskim „Jan Paweł II – droga poety i artysty”!

 
Uczniom, którzy uzyskali wymaganą ilość punktów (30,00) serdecznie gratulujemy, podobnie ich rodzicom i prowadzącemu nauczycielowi.
Lista osób zakwalifikowanych znajduje się na dole strony w formie załącznika. Nazwiska zostały ułożone alfabetycznie.
 
Etap wojewódzki konkursu odbędzie się 21. marca o godz. 14.00 w siedzibie Kurii Metropolitarnej Warszawskiej, ul. Miodowa 17/19 Warszawa.
 
Prosimy o zapoznanie się z obowiązującym materiałem TUTAJ 
i Regulaminem konkursu znajdującymi się TUTAJ.
 
 
 

 

Opublikowano 24.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.