Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Twórcze szkolenie.

Z początkiem maja wyruszyliśmy na twórcze warsztaty do Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Przez weekend byliśmy wprowadzani w sztukę animacji społeczno-kulturowej przez Marię Parczewską i Janusza Byszewskiego- założycieli Laboratorium Edukacji Twórczej.

Poprzez własne doświadczenie i działanie poznaliśmy różnorodne formy pracy z grupą znaną lub napotkaną na spacerze.

Wszystko po to aby przygotować się do działań animacyjnych na zbliżający się już dużymi krokami Festiwal dobroczynności, czyli Miasto Miłosierdzia.

Całe spotkanie było to dla nas dużym kreatywnym wyzwaniem, zobaczcie sami:

[nggallery id=138]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.