Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Twórcze szkolenie.

Z początkiem maja wyruszyliśmy na twórcze warsztaty do Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Przez weekend byliśmy wprowadzani w sztukę animacji społeczno-kulturowej przez Marię Parczewską i Janusza Byszewskiego- założycieli Laboratorium Edukacji Twórczej.

Poprzez własne doświadczenie i działanie poznaliśmy różnorodne formy pracy z grupą znaną lub napotkaną na spacerze.

Wszystko po to aby przygotować się do działań animacyjnych na zbliżający się już dużymi krokami Festiwal dobroczynności, czyli Miasto Miłosierdzia.

Całe spotkanie było to dla nas dużym kreatywnym wyzwaniem, zobaczcie sami:

[nggallery id=138]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.