Trwa rekrutacja do szkoły letniej

[ENGLISH VERSION]

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza do uczestnictwa w ósmej edycji Międzynarodowej Szkoły Letniej „INTEGRAL LEADERSHIP – Central European Summer School”. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca 2018 roku.

Wydarzenie każdego roku gromadzi ambitnych młodych ludzi, między innymi z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ostatnim roku w projekcie wzięli udział także uczestnicy z Południowej Afryki, Kanady i Australii.

Celem projektu jest  wsparcie rozwoju uzdolnionych, aktywnych młodych ludzi, mających w przyszłości stać się elitą Europy, przekazanie im wizji zaangażowania społecznego i obywatelskiego w duchu nauczania Jana Pawła II oraz rozwinięcie szczególnego dziedzictwa kulturowego i historycznego, właściwego dla obszaru Europy Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza Polski.

Program INTEGRAL LEADERSHIP – Central European Summer School został przygotowany w odpowiedzi na dotykający Europę kryzys wartości. Stanowi wezwanie do zaangażowania się w działanie na rzecz przyszłości Europy w oparciu o fundamenty odpowiedzialnego przywództwa oraz idei solidarności w duchu myśli i nauczania Jana Pawła II. Zajęcia teoretyczne przeplatają się pracą grupową i warsztatami, dostarczającymi uczestnikom kompetencji praktycznych.

W PROGRAMIE
– seminaria prowadzone przez dr. Martina Luterana, Teresę Mazan, ks. dr. Oleha Kindiy’ego i dr. Michała Łuczewskiego
– warsztaty „Crucial Conversations” i „Oxfor-style Debating”
– uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych w miejscach związanych z życiem Jana Pawła II, m.in.: w Kalwarii Zebrzydowskiej, Lanckoronie, Wadowicach, Tyńcu i Krakowie.

DLA KOGO?
Zapraszamy ludzi młodych (18-35 lat) zainteresowanych ideą integralnego przywództwa. Aby efektywnie uczestniczyć w zajęciach, wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

KIEDY?
23.07.2018-01.08.2018

GDZIE?
Lanckorona – Kraków

REKRUTACJA
Zgłoszenie odbywają się drogą elektroniczną poprzez formularz rekrutacyjny dostępny TUTAJ.

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji:
1. napisanie eseju na jeden z dwóch zaproponowanych tematów:
– What is the most important change you want to make in the world and how do you plan to achieve it?,
– Which leader of your country would you call an “integrated person” and why?,

2. Przedstawienie rekomendacji (listu referencyjnego) pracownika naukowego lub pracodawcy

Esej o długości do 4000 znaków oraz list referencyjny należy przesłać na adres registration@centrumjp2.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca!

KOSZT
500 zł – cena pokrywa wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz uczestnictwem w programie naukowym i kulturalnym.

Szczegółowe informacje dotyczące programu i wykładowców znajdziesz w broszurze.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Forum Akademickie, Magazyn Studencki „Płyń pod Prąd”, Magazyn Akademicki Koncept.

REGULAMIN

 

 

 

 

 

Opublikowano 23.05.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W ramach „Weekendu Seniora z Kulturą” oraz projektu „Warszawa – miasto religii” zapraszamy 6 października na spacer „Grzybów i Muranów nie tylko żydowski”.
Październik z Centrum Myśli Jana Pawła II upłynie pod znakiem wielowyznaniowych spacerów, spotkań Pod Wspólnym Dachem, koncertu i debat.
Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu z cyklu „Słuchając drogi”. Gościem odcinka jest Alicja Borkowska z Fundacji Strefa Wolnosłowa.
Projekt „Pod Wspólnym Dachem” to seans filmowy, warsztaty międzykulturowe i wspólny stół w Górze Kalwarii i Podkowie Leśnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.