Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Trwa nabór wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Twoje dziecko ma dobre wyniki w nauce, a dodatkowo odnosi sukcesy sportowe, artystyczne, naukowe lub angażuje się społecznie? Do 1 sierpnia trwa nabór wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla uczniów ze szkół podstawowych (począwszy od tych, którzy ukończyli trzecią klasę) i ponadpodstawowych uczących się w Warszawie. Stypendia są również skierowane do uczniów z Ukrainy.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II adresowane są do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne. To inicjatywa, której początki sięgają 2005 roku.

Stypendium dało mi dużą motywację do dalszej nauki i było wsparciem w rozwoju zainteresowań. Udało mi się na przykład kupić mikroskop, dzięki czemu mogłam spełnić swoje marzenie: zaczęłam zajmować się fotografią mikroskopową – opowiada Synthia, uczennica czwartej klasy.

Stypendia to nie tylko wsparcie finansowe, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia im możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.

Więcej informacji o kryteriach i dokumentacji: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/jak-zostac-stypendysta/

Інформацію про стипендії українською мовою можна знайти: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/як-стати-стипенд…ом-крок-за-кроком

Galeria

Opublikowano 08.03.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.