Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

To nie tak miało być, Panie Prezydencie…


Tymi słowami rozpoczęliśmy audycję w Radiu Wnet, której temat zmieniliśmy z powodu tragicznych sobotnich wydarzeń.

Zapraszamy do jej wysłuchania na naszej stronie i w Sferze Wolności.


 

W kontekście niedawnej 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – szukamy światła nadziei w obliczu wielkiej narodowej tragedii.

Opublikowano 12.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.