Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Te same książki, tylko taniej

E-booki stają się coraz bardziej popularne. Czytniki są dostępne w niewygórowanych cenach. Powstają kolejne e-bookowe księgarnie. Nie ma na co czekać, oto rozpoczynamy sprzedaż naszych książek w formie elektronicznej!


Aby zapoznać się z pełną ofertą e-booków, wydanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II, wystarczy zajrzeć TUTAJ. Warto nadmienić, że książki w wersji elektronicznej, niezwykle ostatnio popularne, osiągają znacznie niższe ceny niż te same książki w wersji papierowej. Instrukcja zakupu książki w formie elektronicznej znajduje się TUTAJ.
 

Opublikowano 24.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.