Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Te same książki, tylko taniej

E-booki stają się coraz bardziej popularne. Czytniki są dostępne w niewygórowanych cenach. Powstają kolejne e-bookowe księgarnie. Nie ma na co czekać, oto rozpoczynamy sprzedaż naszych książek w formie elektronicznej!


Aby zapoznać się z pełną ofertą e-booków, wydanych przez Centrum Myśli Jana Pawła II, wystarczy zajrzeć TUTAJ. Warto nadmienić, że książki w wersji elektronicznej, niezwykle ostatnio popularne, osiągają znacznie niższe ceny niż te same książki w wersji papierowej. Instrukcja zakupu książki w formie elektronicznej znajduje się TUTAJ.
 

Opublikowano 24.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.