Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Targi Wydawców Katolickich

W dniach 28–30 marca 2008 roku Centrum Myśli Jana Pawła II było jednym z wystawców na XIV Targach Wydawców Katolickich na warszawskich Stegnach.


 

 

 

Na największych targach książki katolickiej w Polsce wśród wielu stoisk targowych po raz pierwszy znalazło się także stoisko Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

Od piątku do niedzieli odwiedzali nas nie tylko czytelnicy naszych książek, ale także osoby chcące dowiedzieć się czegoś o Centrum i jego działalności wydawniczej. Odbyliśmy wiele miłych i inspirujących spotkań, za które dziękujemy wszystkim odwiedzającym, a w szczególności:

 

Panu Ministrowi Tomaszowi Mercie

Księdzu Profesorowi Franciszkowi Longchamps de Berier

Panu Piotrowi Dobrołęckiemu

Panu Doktorowi Grzegorzowi Bogucie

Ojcu Janowi Górze OP

Panu Grzegorzowi Górnemu

Panu Szymonowi Hołowni

Panu Doktorowi Markowi Toberze

Panu Maciejowi Foksowi

Panu Pawłowi Waszczykowi

Księdzu Andrzejowi Sikorskiemu

Księdzu Czesławowi Wasilewskiemu SI

Pani Marcie Szymczyk

Księdzu Robertowi Skrzypczakowi

Panu Pawłowi Adamowi Piotrowiczowi

 

Na targach odbyła się też premiera naszej książki:

 

Papież stulecia

 

Do zobaczenia za rok!

 

podsumowanie targów

 

 

Opublikowano 02.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.