Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Targi Wydawców Katolickich

W dniach 28–30 marca 2008 roku Centrum Myśli Jana Pawła II było jednym z wystawców na XIV Targach Wydawców Katolickich na warszawskich Stegnach.


 

 

 

Na największych targach książki katolickiej w Polsce wśród wielu stoisk targowych po raz pierwszy znalazło się także stoisko Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

Od piątku do niedzieli odwiedzali nas nie tylko czytelnicy naszych książek, ale także osoby chcące dowiedzieć się czegoś o Centrum i jego działalności wydawniczej. Odbyliśmy wiele miłych i inspirujących spotkań, za które dziękujemy wszystkim odwiedzającym, a w szczególności:

 

Panu Ministrowi Tomaszowi Mercie

Księdzu Profesorowi Franciszkowi Longchamps de Berier

Panu Piotrowi Dobrołęckiemu

Panu Doktorowi Grzegorzowi Bogucie

Ojcu Janowi Górze OP

Panu Grzegorzowi Górnemu

Panu Szymonowi Hołowni

Panu Doktorowi Markowi Toberze

Panu Maciejowi Foksowi

Panu Pawłowi Waszczykowi

Księdzu Andrzejowi Sikorskiemu

Księdzu Czesławowi Wasilewskiemu SI

Pani Marcie Szymczyk

Księdzu Robertowi Skrzypczakowi

Panu Pawłowi Adamowi Piotrowiczowi

 

Na targach odbyła się też premiera naszej książki:

 

Papież stulecia

 

Do zobaczenia za rok!

 

podsumowanie targów

 

 

Opublikowano 02.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.