Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Tajwan na wesoło – relacji ciąg dalszy

Nasi stypendyści odwiedzili konsula i wraz z innymi młodzieżowymi ambasadorami udali się do LeoFoo Village Theme Park. Dzisiejsza opowieść pełna jest adrenaliny. Zapraszamy do lektury!


Z samego rana wszyscy ambasadorzy zebrali się przy siedzibie konsula: dwie dziewczyny z Ameryki, jedna z Łotwy oraz Konrad i ja. Konsul zabrał nas i naszych przyjaciół z Tajpej do LeoFoo Village Theme Park. Co za niesamowite miejsce! Przypomina wesołe miasteczko, ale kompletnie inne niż te w Polsce. Przede wszystkim jest olbrzymie!

Razem z dziewczyną z Arizony, jako najodważniejsze, weszłyśmy wszędzie, gdzie się dało. Między innymi na ogromną huśtawkę w kształcie statku, zjeżdżalnię wodną, po której byłyśmy całe mokre (zjeżdżałyśmy z wysokości ok. 20 metrów), miniaturowego rollercoastera, gigantyczne koło oraz wielki huśtający się młotek. Te dwie ostatnie atrakcje wiązały się ze zwisaniem głową w dół. Najlepszy w mojej opinii był Krzyczący Kondor. Z niesamowitą prędkością przejeżdżałyśmy z jednego pionowego wzniesienia na drugie, krzycząc przy tym wniebogłosy. Poziom adrenaliny wzrósł nam z pewnością maksymalnie.

Trochę zmęczeni, wieczorem poszliśmy na koncert Oliwii – nowej gwiazdy muzycznej sceny Tajwanu. Głos ma naprawdę przepiękny, polecam przekonać się na własne uszy.
 

03.07.2010.

Opublikowano 09.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.