Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Tajemnica Tajemnic…”

Historie dwóch wybitnych Polaków – kardynała Stefana Wyszyńskiego i  bł. Jana Pawła II – w dokumencie Agnieszki Porzezińskiej i Pawła Sobczyka już w piątek na 1Piętrze.

Film przedstawia postaci dwóch wybitnych Polaków: kardynała Stefana Wyszyńskiego i  bł. Jana Pawła II oraz ich wpływ na losy naszej Ojczyzny.

Po premierze „Tajemnicy Tajemnic…” Krzysztof Ziemiec, znany dziennikarz i publicysta powiedział: Ta filmowa opowieść o dwóch wielkich Polakach i kapłanach, to piękna lekcja patriotyzmu i chrześcijańskiego oddania. To także doskonała forma ewangelizacji i klucz do zrozumienia jednej z tajemnic polskości.

Po projekcji odbędzie się również dyskusja, na której obecni będą m.in. twórcy filmu. Gościem spotkania będzie także Jan Pospieszalski. 

Data: 7 marca
Godz.: 18.00
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa

 

Opublikowano 04.03.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.