Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Tajemnica Tajemnic…”

Historie dwóch wybitnych Polaków – kardynała Stefana Wyszyńskiego i  bł. Jana Pawła II – w dokumencie Agnieszki Porzezińskiej i Pawła Sobczyka już w piątek na 1Piętrze.

Film przedstawia postaci dwóch wybitnych Polaków: kardynała Stefana Wyszyńskiego i  bł. Jana Pawła II oraz ich wpływ na losy naszej Ojczyzny.

Po premierze „Tajemnicy Tajemnic…” Krzysztof Ziemiec, znany dziennikarz i publicysta powiedział: Ta filmowa opowieść o dwóch wielkich Polakach i kapłanach, to piękna lekcja patriotyzmu i chrześcijańskiego oddania. To także doskonała forma ewangelizacji i klucz do zrozumienia jednej z tajemnic polskości.

Po projekcji odbędzie się również dyskusja, na której obecni będą m.in. twórcy filmu. Gościem spotkania będzie także Jan Pospieszalski. 

Data: 7 marca
Godz.: 18.00
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa

 

Opublikowano 04.03.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.