Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Sztuka pt. „Życie”

W ramach kolejnego spotkania „Laboratorium Głębi” stypendyści próbowali spojrzeć na swoje życie przez pryzmat sztuki. Rozmawiali o twórczości i byciu artystą, opierając się na improwizowanych eksperymentach: wizualizacji, rozmowie, pantomimie i grupowej dyskusji.


Inspiracją do działań były słowa Jana Pawła II wygłoszone do młodzieży w Krakowie: „…improwizowane jest zawsze najbardziej przygotowane, bo to się improwizuje, co się nosi najgłębiej w sobie, co ma najgłębsze pokrycie doświadczalne”.

Więcej o spotkaniu na stronie Strefa stypendysty.


Zapraszamy!

Opublikowano 06.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.