Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Sztuka pt. „Życie”

W ramach kolejnego spotkania „Laboratorium Głębi” stypendyści próbowali spojrzeć na swoje życie przez pryzmat sztuki. Rozmawiali o twórczości i byciu artystą, opierając się na improwizowanych eksperymentach: wizualizacji, rozmowie, pantomimie i grupowej dyskusji.


Inspiracją do działań były słowa Jana Pawła II wygłoszone do młodzieży w Krakowie: „…improwizowane jest zawsze najbardziej przygotowane, bo to się improwizuje, co się nosi najgłębiej w sobie, co ma najgłębsze pokrycie doświadczalne”.

Więcej o spotkaniu na stronie Strefa stypendysty.


Zapraszamy!

Opublikowano 06.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.