Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Sztuka mówienia „Nie”

W niedzielę 13 maja wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia mieli okazję uczestniczyć w ostatnich już warsztatach z cyklu „Rozwój osobisty”, prowadzonych przez trenerów z „Półpiętra”. Tym razem poruszony został temat asertywności.


 

Uczestnicy warsztatów przekonali się, że bycie asertywnym to nie tylko odmawianie, lecz także prawo do wypowiadania własnego zdania i dbania o swoje interesy oraz potrzeby.

Więcej: TUTAJ.

 

Opublikowano 15.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.