Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkolenie wolontariuszy – Inkubator Miłosierdzia

W ostatni weekend (5-6 stycznia br.) odbyło się kolejne szkolenie wolontariuszy w ramach projektu Inkubator Miłosierdzia.


Tym razem w zajęciach wzięła udział grupa studentów przygotowujących się do pracy w hospicjum działającym przy Centrum Onkologii. Dziesięciogodzinne szkolenie poprowadziła psycholog Elżbieta Pożarowska z Centrum Onkologii, a jego tematem była komunikacja interpersonalna. Było to już ostatnie szkolenie tej grupy przed rozpoczęciem pracy w hospicjum.


Więcej informacji o projekcie na stronie – kliknij

 

 

 

Opublikowano 10.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.