Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkolenie wolontariuszy – Inkubator Miłosierdzia

W ostatni weekend (5-6 stycznia br.) odbyło się kolejne szkolenie wolontariuszy w ramach projektu Inkubator Miłosierdzia.


Tym razem w zajęciach wzięła udział grupa studentów przygotowujących się do pracy w hospicjum działającym przy Centrum Onkologii. Dziesięciogodzinne szkolenie poprowadziła psycholog Elżbieta Pożarowska z Centrum Onkologii, a jego tematem była komunikacja interpersonalna. Było to już ostatnie szkolenie tej grupy przed rozpoczęciem pracy w hospicjum.


Więcej informacji o projekcie na stronie – kliknij

 

 

 

Opublikowano 10.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.