Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkolenia

Drodzy Wolontariusze,
jak zapowiadaliśmy – 29 listopada 2014 roku odbędzie się szkolenie „ABC pracy z dziećmi” (dla grup praca z dziećmi, współpraca z domami dziecka i „Podziel się talentem”). Na drugie szkolenie „Po prostu być” przeznaczone dla grupy opieka paliatywna zbieramy chętnych. Dopiero po utworzeniu grupy będzie uzgadniać termin szkolenia. W związku z tym przyszedł czas, abyście podjęli decyzje o profilu Waszej pracy wolontarystycznej.

Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami szkoleń i zgłoszeniami:
1. Szkolenie „ABC pracy z dziećmi” 29 listopada 2014 roku, godz. 9.30-16.30 (dla grup praca z dziećmi, współpraca z domami dziecka i „Podziel się talentem”): ANKIETA
2. Szkolenie „Po prostu być” (dla grupy opieka paliatywna): ANKIETA 

W linkach znajdziecie szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz linki do ankiety zgłoszeniowej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli (23.11.2014 r. – do końca dnia). 
Szkolenia przeznaczone są dla osób, które zamierzają podjąć stały wolontariat w ramach projektu „Inkubator Miłosierdzia”. Nie ma możliwości przyjścia później lub wyjścia wcześniej ze szkolenia, ponieważ to bardzo utrudnia prace trenerom.
To bardzo ważne, abyście wzięli udział w tych szkoleniach – są one kluczowe i bardzo Wam pomogą w przyszłej działalności wolontaryjnej. 

Zapraszamy!

Opublikowano 17.11.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.