Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Współdziałania

Grupa docelowa: uczniowie szkół ponadpodstawowych (dawniej ponadgimnazjalnych)

„Macie budować świat, a nie tylko o nim marzyć!” mówił Jan Paweł II do młodych, dlatego czas zacząć działać! W trakcie serii spotkań każdy z Was zdobędzie wiedzę i umiejętności, które pomogą w  realizacji wspólnego, społecznego przedsięwzięcia, które będzie naszą odpowiedzią na to co Jan Paweł II mówił o solidarności społecznej.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, od lutego do czerwca w godz. 9.30-12.00.

Terminy spotkań: 23 lutego, 2 marca, 23 marca, 6 kwietnia, 27 kwietnia, 11 maja (termin spotkania czerwcowego zostanie podany później)

Osoba prowadząca: Alicja Rygier

Zgłoszenia do projektu: stypendia@centrumjp2.pl

Opublikowano 20.02.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.