Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Współdziałania

Grupa docelowa: uczniowie szkół ponadpodstawowych (dawniej ponadgimnazjalnych)

„Macie budować świat, a nie tylko o nim marzyć!” mówił Jan Paweł II do młodych, dlatego czas zacząć działać! W trakcie serii spotkań każdy z Was zdobędzie wiedzę i umiejętności, które pomogą w  realizacji wspólnego, społecznego przedsięwzięcia, które będzie naszą odpowiedzią na to co Jan Paweł II mówił o solidarności społecznej.

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, od lutego do czerwca w godz. 9.30-12.00.

Terminy spotkań: 23 lutego, 2 marca, 23 marca, 6 kwietnia, 27 kwietnia, 11 maja (termin spotkania czerwcowego zostanie podany później)

Osoba prowadząca: Alicja Rygier

Zgłoszenia do projektu: stypendia@centrumjp2.pl

Opublikowano 20.02.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.