Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Liderów

W Urlach pod Warszawą odbyła się Szkoła Liderów w której wzięli udział najaktywniejsi stypendyści m.st. Warszawy im. Jana Pawła II oraz laureaci konkursu JP2 wiem i znam.

Szkolenie prowadzone przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów miało na celu:

  • nauczenie współpracy i komunikacji w zespole projektowym
  • przygotowanie do pełnienia roli lidera w środowisku stypendystów
  • integrację uczestników.

Wszystko po to, aby w rezultacie dobrze planować i wdrażać w życie projekty społeczne, realizowane we współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II.
Szkoła będzie więc swoistym punktem wyjścia do rocznej pracy ze stypendystami. W oparciu o młodych liderów tworzone będą i realizowane projekty skierowane do stypendystów z każdej grupy wiekowej.

[nggallery id=36]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.