Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Liderów

W Urlach pod Warszawą odbyła się Szkoła Liderów, w której wzięli udział najaktywniejsi stypendyści m.st. Warszawy im. Jana Pawła II oraz laureaci konkursu JP2 wiem i znam.


Szkolenie prowadzone przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów miało na celu:

  • nauczenie współpracy i komunikacji w zespole projektowym
  • przygotowanie do pełnienia roli lidera w środowisku stypendystów
  • integrację uczestników

 

– wszystko po to, aby w rezultacie dobrze planować i wdrażać w życie projekty społeczne, realizowane we współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II.

Szkoła będzie więc swoistym punktem wyjścia do rocznej pracy ze stypendystami. W oparciu o młodych liderów będą tworzone i realizowane projekty skierowane do stypendystów z każdej grupy wiekowej.

 

zobacz więcej!!!

Opublikowano 08.09.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.