Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Letnia w Janowcu – zgłoś się!

Wakacje w doborowym towarzystwie? A może w Janowcu?

Rozpoczęliśmy rekrutację na Szkołę Letnią w Janowcu, która odbędzie się w terminie 2 – 9 sierpnia. Zapisy trwają do 1 lipca.
 
Szkoła Letnia skierowana jest do osób, które chciałyby angażować się w działania Centrum, Telewizji Foksal Eleven, 1Piętra w roku akademickim 2013/2014.
 

Jedziemy do Janowca nad Wisłą
,  miejscowości znanej z Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Będziemy mieszkać w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym Oblasówka oddalonym 20 minut od Zamku. Program obejmuje warsztaty szkolące umiejętności niezbędne w realizacji projektów (np. komunikacja, praca w grupie), zajęcia papieskie, spotkania z pracownikami Centrum – koordynatorami projektów oraz… pływanie promem po Wiśle, zwiedzanie Kazimierza, grillowanie, nocne rozmowy i inne atrakcje których nie może zabraknąć podczas studenckich wakacji!
 
Dzięki dofinansowaniu Centrum, odpłatność uczestnika wynosi – 350 zł. Obejmuje całość wyjazdu – transport, nocleg, wyżywienie, szkolenia oraz program.
 
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zaangażować  jako wolontariusze w projekty Centrum w przyszłym roku.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: awalas@centrumjp2.pl

Opublikowano 25.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online