Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła Letnia w Janowcu – zgłoś się!

Wakacje w doborowym towarzystwie? A może w Janowcu?

Rozpoczęliśmy rekrutację na Szkołę Letnią w Janowcu, która odbędzie się w terminie 2 – 9 sierpnia. Zapisy trwają do 1 lipca.
 
Szkoła Letnia skierowana jest do osób, które chciałyby angażować się w działania Centrum, Telewizji Foksal Eleven, 1Piętra w roku akademickim 2013/2014.
 

Jedziemy do Janowca nad Wisłą
,  miejscowości znanej z Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Będziemy mieszkać w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym Oblasówka oddalonym 20 minut od Zamku. Program obejmuje warsztaty szkolące umiejętności niezbędne w realizacji projektów (np. komunikacja, praca w grupie), zajęcia papieskie, spotkania z pracownikami Centrum – koordynatorami projektów oraz… pływanie promem po Wiśle, zwiedzanie Kazimierza, grillowanie, nocne rozmowy i inne atrakcje których nie może zabraknąć podczas studenckich wakacji!
 
Dzięki dofinansowaniu Centrum, odpłatność uczestnika wynosi – 350 zł. Obejmuje całość wyjazdu – transport, nocleg, wyżywienie, szkolenia oraz program.
 
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zaangażować  jako wolontariusze w projekty Centrum w przyszłym roku.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: awalas@centrumjp2.pl

Opublikowano 25.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.