Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła letnia 2019!

21 lipca ruszy szkoła letnia „Integral Leadership – Central European Summer School” organizowana co roku przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy zawitają do Lanckorony oraz Krakowa. Szkoła potrwa do 28 lipca 2019 roku.

Celem szkoły letniej jest zintegrowanie społeczności regionalnej państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukrainy. Uczestnicy postarają się zbadać stan tożsamości kulturowej swoich regionów, a także największe problemy i niejasności z nimi związane, które wynikają na przykład z braku wiedzy na temat specyfiki kulturowej innych krajów, często sąsiadujących z sobą.

Wśród zaproszonych gości – ekspertów są: dr OlehKindiy z Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego, dr Martin Luteran z Kolegium Antona Neuwirtha, dr hab. Michał Łuczewski z Centrum Myśli Jana Pawła II oraz dr Paulina Bednarz Łuczewska z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Więcej o szkole letniej poczytać można na stronie: www.centrumjp2.pl/cess

Znajdują się tam informacje o poprzednich edycjach, ekspertach oraz ramowy program tegorocznej edycji.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom życzymy udanych zajęć i owocnych prac!

Opublikowano 12.07.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.