Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła letnia 2019 – fotorelacja

Zakończyliśmy IX edycję szkoły letniej – liderskiego programu szkoleniowego dla młodych osób z całego świata. W tym roku w Lanckoronie, Tyńcu i Krakowie podążaliśmy za Janem Pawłem II i jego hasłem integralnego przywództwa. 19 uczestników programu z Wielkiej Brytanii, Słowacji, Ukrainy, Polski, Litwy, Stanów Zjednoczonych, Belgii zmierzyło się z własnymi słabościami, odkryło jak budować jedność przy różnorodności talentów i celi za jakimi każdy podąża. Nasi wykładowcy to doświadczeni trenerzy ze Słowacji, Ukrainy i Polski. Całość programu szkoły letniej została oparta o koncepcję rozwoju integralnego wg Jana Pawła II.  

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Fot. Centrum Myśli Jana Pawła II/ Emilia Bąk

Opublikowano 07.08.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.