Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Święto Dziękczynienia 01.06.2014

1 czerwca po raz siódmy obchodziliśmy Święto Dziękczynienia, organizowane przez Centrum Opatrzności Bożej i Centrum Myśli Jana Pawła II.

W tym roku dziękowaliśmy za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła. Centrum Myśli Jana Pawła II było zaangażowane m.in. w grę rodzinną „Jan Paweł II – święty dookoła świata”, czyli podróż po sanktuariach Maryjnych, do których pielgrzymował Ojciec Święty Jan Paweł II. Wraz z Centrum Kultury Wilanów i Szkołą Języka i Kultury Japońskiej prowadziliśmy trzecią stację gry – Azja, Japonia, Nagasaki. W nawiązaniu do wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Nagasaki w lutym 1981 r. tematem naszej stacji był pokój. Wraz z dziećmi uczyliśmy się kaligrafii Japońskiej i składaliśmy orgiami.

W namiocie Centrum Myśli Jana Pawła II odbywała się sprzedaż publikacji o tematyce papieskiej oraz rodzinne rozgrywki w grę planszową „Ta Ziemia”.

dd_2 dd_4 dd_6 dd_8 dd_10

Opublikowano 07.06.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.