Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Święto Dziękczynienia 01.06.2014

1 czerwca po raz siódmy obchodziliśmy Święto Dziękczynienia, organizowane przez Centrum Opatrzności Bożej i Centrum Myśli Jana Pawła II.

W tym roku dziękowaliśmy za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła. Centrum Myśli Jana Pawła II było zaangażowane m.in. w grę rodzinną „Jan Paweł II – święty dookoła świata”, czyli podróż po sanktuariach Maryjnych, do których pielgrzymował Ojciec Święty Jan Paweł II. Wraz z Centrum Kultury Wilanów i Szkołą Języka i Kultury Japońskiej prowadziliśmy trzecią stację gry – Azja, Japonia, Nagasaki. W nawiązaniu do wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Nagasaki w lutym 1981 r. tematem naszej stacji był pokój. Wraz z dziećmi uczyliśmy się kaligrafii Japońskiej i składaliśmy orgiami.

W namiocie Centrum Myśli Jana Pawła II odbywała się sprzedaż publikacji o tematyce papieskiej oraz rodzinne rozgrywki w grę planszową „Ta Ziemia”.

dd_2 dd_4 dd_6 dd_8 dd_10

Opublikowano 07.06.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.