Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Światowe Dni Młodzieży 2008

Już po raz XXIII odbywają się zaingurowane przez Jana Pawła II Światowe Dni Młodzieży. Tym razem stolicą tego wydarzenia jest Sydney w Australii. Zachęcamy do obejrzenia materiału flmowego: "Młodzi ludzie uważali, że Jan Paweł II ich rozumiał…"


 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wydsyd.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

Pełna informacja o Światowych Dniach Młodzieży.

 

MEDIATEKA to archiwum medialne, które produkuje i gromadzi materiały multimedialne (filmowe dźwiękowe i prasowe) dotyczące życia i myśli Karola Wojtyły. Głównym projektem Mediateki dzisiaj jest nagrywanie filmowych wywiadów z osobami, które osobiście znały Karola Wojtyłę, a później Jana Pawła II.

Nagrane osoby
Indeks grup
Indeks miejsc

Pozostałe filmy Mediateki

Opublikowano 14.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.