Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Światowe Dni Młodzieży 2008

Już po raz XXIII odbywają się zaingurowane przez Jana Pawła II Światowe Dni Młodzieży. Tym razem stolicą tego wydarzenia jest Sydney w Australii. Zachęcamy do obejrzenia materiału flmowego: "Młodzi ludzie uważali, że Jan Paweł II ich rozumiał…"


 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wydsyd.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

 

Pełna informacja o Światowych Dniach Młodzieży.

 

MEDIATEKA to archiwum medialne, które produkuje i gromadzi materiały multimedialne (filmowe dźwiękowe i prasowe) dotyczące życia i myśli Karola Wojtyły. Głównym projektem Mediateki dzisiaj jest nagrywanie filmowych wywiadów z osobami, które osobiście znały Karola Wojtyłę, a później Jana Pawła II.

Nagrane osoby
Indeks grup
Indeks miejsc

Pozostałe filmy Mediateki

Opublikowano 14.07.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.