Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendysto, zapraszamy po list gratulacyjny!

Tegorocznych stypendystów, studentów, zapraszamy po odbiór listów gratulacyjnych od Pani Prezydent. Termin odbioru:  od 18 do 28 lutego br. w godzinach od 8.00 do 16.00.

 
 

 
 
Chociaż jesteście młodzi, czas waszego działania jest teraz!
Jan Paweł II, St. Louis, 26. 01. 1999 r.
 
 
Drogi stypendysto, z ogromną przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II zostały przyznane już po raz ósmy. Jeszcze raz w imieniu Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, gratulujemy znalezienia się w tak niepowtarzalnym gronie i życzymy dalszych sukcesów. Swoją pracą, wytrwałością  i osiągnięciami wyróżniłeś się z grona kilku tysięcy kandydatów – możesz czuć się wyjątkowy.
 
W tym roku stypendium otrzyma 588 uczniów i studentów. Symbolicznym zwieńczeniem tegorocznej edycji było wręczenie listów gratulacyjnych wyróżnionej dziesiątce, najlepszych stypendystów Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.
 

Pani Prezydent nie była w stanie ugościć wszystkich stypendystów, ale podkreśliła, że to ogromna radość, że w Warszawie jest tak wszechstronna elita młodych ludzi i że miasto może ich wspierać: Stypendyści są najlepszą i najtrwalszą inwestycją miasta. To szczególny i najbardziej owocujący pomnik Jana Pawła II, bo składający się z żywych osób, które wcielają przesłanie Papieża Polaka w życie.

 
Pani Wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy, Ewa Masny, dodała, że darzy dużym uznaniem rodziców stypendystów, którzy przygotowali swoje dzieci do ciężkiej pracy i do tego, że potrafią dać z siebie dużo. Taki sukces daje olbrzymią satysfakcję.
Mamy nadzieję, że otrzymanie Stypendium stanie się dla Ciebie nie tylko szansą i wyróżnieniem, ale przede wszystkim wezwaniem do działania. Zwłaszcza, że Stypendium procentuje na przyszłość. Przekonali się o tym stypendyści absolwenci, których możesz zobaczyć na tym krótkim filmie: 
 

  
Aby przypieczętować wagę tego wydarzenia – stania się laureatem Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II – Pani Prezydent przygotowała dla Ciebie list gratulacyjny oraz drobny upominek.
 
 
Po odbiór listu zapraszamy do nas do Centrum Myśli Jana Pawła II, na 1 piętro, do pokoju nr 1 w terminie od 18 do 28-go lutego w godzinach od 8.00 do 16.00.
 
Zapraszamy serdecznie
 
Zespół CMJPII

 

Opublikowano 13.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online
Rekrutacja
Od 1 września do 10 października 2023 studenci warszawskich uczelni – zarówno publicznych, jak i prywatnych – mogą ubiegać się o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II