Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendysto, zapraszamy po list gratulacyjny!

Tegorocznych stypendystów, studentów, zapraszamy po odbiór listów gratulacyjnych od Pani Prezydent. Termin odbioru:  od 18 do 28 lutego br. w godzinach od 8.00 do 16.00.

 
 

 
 
Chociaż jesteście młodzi, czas waszego działania jest teraz!
Jan Paweł II, St. Louis, 26. 01. 1999 r.
 
 
Drogi stypendysto, z ogromną przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II zostały przyznane już po raz ósmy. Jeszcze raz w imieniu Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, gratulujemy znalezienia się w tak niepowtarzalnym gronie i życzymy dalszych sukcesów. Swoją pracą, wytrwałością  i osiągnięciami wyróżniłeś się z grona kilku tysięcy kandydatów – możesz czuć się wyjątkowy.
 
W tym roku stypendium otrzyma 588 uczniów i studentów. Symbolicznym zwieńczeniem tegorocznej edycji było wręczenie listów gratulacyjnych wyróżnionej dziesiątce, najlepszych stypendystów Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.
 

Pani Prezydent nie była w stanie ugościć wszystkich stypendystów, ale podkreśliła, że to ogromna radość, że w Warszawie jest tak wszechstronna elita młodych ludzi i że miasto może ich wspierać: Stypendyści są najlepszą i najtrwalszą inwestycją miasta. To szczególny i najbardziej owocujący pomnik Jana Pawła II, bo składający się z żywych osób, które wcielają przesłanie Papieża Polaka w życie.

 
Pani Wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy, Ewa Masny, dodała, że darzy dużym uznaniem rodziców stypendystów, którzy przygotowali swoje dzieci do ciężkiej pracy i do tego, że potrafią dać z siebie dużo. Taki sukces daje olbrzymią satysfakcję.
Mamy nadzieję, że otrzymanie Stypendium stanie się dla Ciebie nie tylko szansą i wyróżnieniem, ale przede wszystkim wezwaniem do działania. Zwłaszcza, że Stypendium procentuje na przyszłość. Przekonali się o tym stypendyści absolwenci, których możesz zobaczyć na tym krótkim filmie: 
 

  
Aby przypieczętować wagę tego wydarzenia – stania się laureatem Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II – Pani Prezydent przygotowała dla Ciebie list gratulacyjny oraz drobny upominek.
 
 
Po odbiór listu zapraszamy do nas do Centrum Myśli Jana Pawła II, na 1 piętro, do pokoju nr 1 w terminie od 18 do 28-go lutego w godzinach od 8.00 do 16.00.
 
Zapraszamy serdecznie
 
Zespół CMJPII

 

Opublikowano 13.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.