Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści stypendystom.

 

Podczas VI Dnia Papieskiego, w niedzielę 15 padziernika 2006 roku, laureaci Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce na rzecz uzdolnionej młodzieży Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebrali 8867,65 złotych.


 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Stypendystom, którzy pomogli w tej akcji!:

Anecie Ambroziak
Sylwii Ambroziak
Agnieszce Brewce
Małgorzacie Borowskiej
Izabeli Chrapickiej
Karolinie Grodzickiej
Jarosławowi Izdebskiemu
Anecie Jóźwiak
Joannie Karp
Annie Kozłowskiej
Marii Kozyrze
Lucynie Kraśkiewicz
Sylwii Kurak
Jolancie Mieczkowskiej
Karolinie Nowickiej
Tomaszowi Ostrowskiemu
Jadwidze Poprawskiej
Adamowi Rożkowi
Ewie Seremet
Annie Śmieciuch
Marii Szymanowskiej
Markowi Tańskiemu
Monice Traczyk
Jakubowi Trębaczowi
Bartłomiejowi Wojtaszkowi
Przemysławowi Wojtaszkowi

 

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.