Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści stypendystom

Już 9 października będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Tegorocznym uroczystościom towarzyszy hasło „Jan Paweł II człowiek modlitwy”. Szukamy wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w zbiórkę pieniędzy na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia organizowaną przy okazji Dnia Papieskiego.


 

Zostań jednym ze 100 tys. kwestujących wolontariuszy. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół i razem włączcie się w budowę „żywego pomnika”.

Więcej informacji

 

Opublikowano 15.09.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.