Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści- Stypendystom

Podczas obchodów VII Dnia Papieskiego, w dniach 12-14 października 2007 roku, laureaci Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce na rzecz uzdolnionej młodzieży Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia.


Entuzjazm wolontariuszy nie został przygaszony jakże mroźnym wiatrem i z uśmiechem na twarzy przez kilka godzin młodzi kwestowali na ulicach Warszawy. Wiele osób chętnie wspierało akcję a ich życzliwe słowa sprawiały, iż energia wolontariuszy wzrastała.

 

   


Serdecznie dziękujemy wszystkim Stypendystom, którzy pomogli w tej akcji!:

Izabeli Chrapickiej
Marii Fiuty
Jarosławowi Izdebskiemu
Joannie Karp
Cezaremu Kraśkiewiczowi
Lucynie Kraśkiewicz
Gabrieli Kucejko
Marzenie Kucejko
Paulinie Marciszewskiej
Darii Nowocień
Karolinie Stankiewicz
Marii Wojciechowskiej

Opublikowano 14.10.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.