Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści kolędują

W niedzielę 18 stycznia odbyło się kolędowanie, którego uczestnikami byli najbardziej zaangażowani w projekty Centrum Myśli Jana Pawła II stypendyści. Całe spotkanie nawiązywało do krakowskiej tradycji kolędowania z Wujkiem…

 

 

…były więc świeczki na podłodze, recytacje, refleksyjne rozmowy,
 
…było tworzenie zwrotek do ulubionej kolędy Karola Wojtyły „Oj, Maluśki, Maluśki”,
 
…były smakołyki, zgodnie z tym, co według relacji Lucyny Rieger mawiał Wojtyła: „Jak się najemy, to będziemy dobrze śpiewać”,
 
…był śpiew tradycyjnych polskich kolęd z podziałem na głosy,
 
…a wszystko przy akompaniamencie naszych utalentowanych stypendystów!!!
 

 

 

 

 

Więcej o kolędowaniu!!!

Opublikowano 18.01.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.