Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści i nie tylko

Wakacyjny wolontariat Centrum na koloniach Caritas.

Od 24 czerwca do 3 sierpnia Caritas Polska organizuje trzy turnusy kolonijne na terenie Warszawy. Ok 1000 dzieci w wieku 8-15 lat dzięki naszemu zaangażowaniu może lepiej poznać osobę Jana Pawła II. Włączcie się w to dzieło razem z Centrum Myśli Jana Pawła II!!!


Zapraszamy wszystkich, którzy dysponują czasem (choćby kilkoma wolnymi popołudniami) i mają dobre pomysły na interesujące zajęcia dla dzieci, które pozwolą im przybliżyć, kim był Papież. Studenci kierunków pedagogicznych oraz mający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niech czują się szczególnie zaproszeni!!! Czasu mało, więc zgłaszajcie się co prędzej!

Kontakt:
jkaniewski@centrumjp2.pl


Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.