Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendyści i nie tylko

Wakacyjny wolontariat Centrum na koloniach Caritas.

Od 24 czerwca do 3 sierpnia Caritas Polska organizuje trzy turnusy kolonijne na terenie Warszawy. Ok 1000 dzieci w wieku 8-15 lat dzięki naszemu zaangażowaniu może lepiej poznać osobę Jana Pawła II. Włączcie się w to dzieło razem z Centrum Myśli Jana Pawła II!!!


Zapraszamy wszystkich, którzy dysponują czasem (choćby kilkoma wolnymi popołudniami) i mają dobre pomysły na interesujące zajęcia dla dzieci, które pozwolą im przybliżyć, kim był Papież. Studenci kierunków pedagogicznych oraz mający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niech czują się szczególnie zaproszeni!!! Czasu mało, więc zgłaszajcie się co prędzej!

Kontakt:
jkaniewski@centrumjp2.pl


Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.