Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dla stypendysty 2022/2023

Wszyscy stypendyści oraz absolwenci programu stypendialnego zaproszeni są do udziału w całorocznym programie edukacyjnym. Umożliwia on przede wszystkim jego uczestnikom rozwój, zapewnia możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań. Jest to jednak również doskonała okazja do integracji w gronie stypendystów.

PROGRAM STYPENDIALNY

Poszukiwacze prawdy
#szkoła podstawowa

Kurs na komunikację
#szkoła ponadpodstawowa

Podziel się talentem
#wszyscy stypendyści

Gra o Wolność
#wszyscy stypendyści

 

ZAPRASZAMY NA:

22 października

SPOTKANIE INTEGRACYJNE UCZNIÓW

 23 listopada

ŚRODA STYPENDYSTY

grudzień

SPOTKANIE INTEGRACYJNE STUDENTÓW

grudzień

UROCZYSTA INAUGURACJA PROGRAMU STYPENDIALNEGO

Zdjęcia i relacje ze spotkań i wydarzeń znajdziesz na naszym Facebooku!

Opublikowano 20.10.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.