Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia – Wiosna 2016 – przyznane!

 Listy osób, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od stycznia do czerwca 2016 roku.

Wszyscy stypendyści do 22 stycznia br. muszą złożyć Oświadczenie stypendysty osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro, pokój nr 1 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).
Uwaga! Wyjątkowo w dniu 14 stycznia br. zapraszamy w godzinach 13-16.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłaty stypendium.

 

Listy stypendialne:

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła ponadgimnazjalna
Studenci I roku
Studenci po I roku

Gratulujemy!!!

Opublikowano 13.01.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.