Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia – Wiosna 2016 – przyznane!

 Listy osób, które otrzymały stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od stycznia do czerwca 2016 roku.

Wszyscy stypendyści do 22 stycznia br. muszą złożyć Oświadczenie stypendysty osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro, pokój nr 1 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).
Uwaga! Wyjątkowo w dniu 14 stycznia br. zapraszamy w godzinach 13-16.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłaty stypendium.

 

Listy stypendialne:

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła ponadgimnazjalna
Studenci I roku
Studenci po I roku

Gratulujemy!!!

Opublikowano 13.01.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.